CINiBA - CINiBA

Slider

Biological Abstracts: wejście do bazyTryb dostępu : online UŚ, zasięg chronologiczny : 2004

Zdalny dostęp: HAN UŚ

Biological Abstracts: wejście do bazy

Międzynarodowa baza danych z zakresu biologii i nauk pokrewnych (botanika, zoologia, biochemia, biotechnologia, genetyka, nauki medyczne, ekologia, mikrobiologia, nauki rolnicze). W bazie indeksowanych jest ponad 4000 czasopism naukowych. Ponad 90% rekordów zawiera abstrakty.

Baza jest dostępna w całej Uczelni, ale tylko dla jednego użytkownika w tym samym czasie.

Biological Abstracts - pomoc i szkolenie